Privaatpangandus Sampo Pank toetas rahvusvaheliste kaubanduskodade vahelist jalgpalliturniiri

Sampo Pank toetas rahvusvaheliste kaubanduskodade vahelist jalgpalliturniiri

28.05.2012

26. mai keskpäeval löödi juba kolmandat korda pall lahti rahvusvaheliste kaubanduskodade vahelisel jalgpalliturniiril, kus maailma populaarseimal spordialal võtsid mõõtu Eestis töötavad rahvusvaheliste kaubanduskodade liikmed.

Osalesid traditsiooniliselt kaheksa kaubanduskoja võistkonnad: Ameerika, Suurbritannia, Hispaania, Rootsi, Saksa, Soome, Taani ning Rahvusvahelise Noortekoja meeskond. Nii nagu ka kahel esimeselgi aastal, lahkus turniirilt taaskord võitjana Suurbritannia võistkond.

Turniiri näol on tegemist mittetulundusliku sporti propageeriva ettevõtmisega, mida toetab juba kolmandat aastat Sampo Pank. Lisaks spordi nautimisele on ettevõtmisel teinegi positiivne eesmärk – kontaktvõrgustiku laiendamine. Erinevatest ettevõtlusvaldkondadest pärit osalejad on varmad kasutama neile pakutud võimalust luua uusi kontakte, propageerides oma ettevõtete pakutavad teenuseid ja lahendusi.

Kuna kaubanduskodade üks peamisi eesmärke ongi suhtlus- ja koostöövõrgustiku laiendamine ning hoidmine – on jalgpall selle elluviimiseks hea alternatiivne võimalus.