Ettevõttele Cash management Kontod Kontod

Kontod

Ettevõtte pangatoimingute tegemise eelduseks on konto avamine. Ettevõtte asutamiseks vajalike sissemaksete tegemiseks piisab, kui avada stardikonto, mis pärast registriandmete väljatrüki esitamist muudetakse arvelduskontoks. Stardikonto ja arvelduskonto avamine on Danske Bankis tasuta.

Konto avamiseks soovitame Teil pöörduda meie ärikliendi nõustajate poole. Nemad on põhjalikult kursis äriklientidele loodud lahenduste ja teenindusmudelitega. Nõustajad aitavad Teil valida pangateenused, mis Teie ettevõtte eripäraga kõige paremini sobivad.

Konto identifitseerimiseks väljastab pank igale kliendile kordumatu tunnuse. Danske Bankis on selleks tunnuseks kontonumber, mis vastab rahvusvahelisele kontonumbri standardile (IBAN).

Erinevatel arvelduskontodel olevate rahaliste vahendite haldamise lihtsustamiseks soovitame võtta kasutusele konto balansseerimise teenuse, mille abil saab anda Danske Bankis avatud konto saldo jälgimise ja automaatse ülekande korraldusi teisele kontole Danske Bankis või mõnes teises pangas.

Tütarettevõtetega ettevõtted, kellel on vaja omada head ülevaadet kogu grupi finantsseisust, saavad mugavalt koondada kõik ettevõtte kontod ühe kontsernikonto alla.

Escrow konto võimaldab panga ehk kolmanda osapoole kontrolli all korraldada suuremaid ostu-müügi tehinguid, näiteks ühinemised ja ülevõtmised, kinnisvara ost-müük jne. Escrow kontole sissemakstud summast tehakse väljamakseid vaid escrow konto lepingus fikseeritud tingimustel.

Kui soovite teha Danske Banki vahendusel väärtpaberitehinguid, siis vajate lisaks arvelduskontole ka väärtpaberikontot.