Muutuvad väärtpaberikonto ja väärtpaberitega seotud teenuste osutamise lepingu tingimused ja pangateenuste hinnakiri

04.08.2017

Soovime teada anda, et Eesti Väärtpaberikeskus ühineb Läti ja Leedu keskdepositooriumitega ning et Eesti väärtpaberite registripidaja uueks ärinimeks saab Nasdaq CSD Societas Europaea (SE). Eelduslikult alates 15. septembrist 2017 tegutseb Eesti Väärtpaberikeskus AS Nasdaq CSD SE Eesti filiaalina.

Sellest tulenevalt muutuvad alates 18. septembrist 2017 Danske Banki väärtpaberikonto ja väärtpaberitega seotud teenuste osutamise lepingu tingimused, millega on võimalik lähemalt tutvuda siin.

Samuti hakkab 1. oktoobril 2017 meie väärtpaberiteenuseid kasutavatele eraklientidele ja äriklientidele kehtima uus hinnakiri, mida saab näha siit:

Uutes tingimustes ja hinnakirjas on kaks peamist muudatust:
1. Seoses Eesti väärtpaberite registripidaja nimevahetusega kasutatakse uues hinnakirjas senise Eesti Väärtpaberikeskuse (EVK) asemel nimetust Nasdaq CSD.
2. Uue teenusena on klientidel edaspidi võimalik hoida Eesti väärtpaberite registris registreeritud väärtpabereid ka pangas avatud pangasisesel väärtpaberikontol.

Kui klient muudatustega tingimustes ja hinnakirjas ei nõustu, on tal õigus Danske Bankiga sõlmitud lepingud üles öelda panga üldtingimustes sätestatud korras. Vastasel juhul loetakse klient muudatustega nõustunuks.

Küsimuste korral palume ühendust võtta oma suhtehalduri kaudu, internetipangas, kliendiinfo telefonil 6 800 800 (tööpäeviti kl 8.30–17.30) või panga esindustes.