Danske Banki tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbemärgisega

26.05.2017

25. mail toimunud Vastutustundliku Ettevõtluse Galal kuulutati välja tänavused vastutustundlikumad ettevõtted. Seekord said märgise 56 ettevõtet.

Danske Banki tunnustati Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbemärgisega.

Danske Bank on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ja alates 2013. aastast osalenud ka Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi uuringus.

Vaata märgise saanud ettevõtete nimekirja siit.

Taustainfo

Vastutustundlik ettevõte
Arvestab oma põhitegevuses keskkonnamõjusid; panustab ühiskonda, püüdes tegevusega kaasnevat negatiivset mõju vähendada ja positiivset suurendada; arendab töökeskkonda, turundab ja tarnib ühiskondlikku kasu silmas pidades ning hoiab juhtimises ja strateegiate koostamises meeles laiemat pilti, et luua oma tegevusega lisaväärtust kõigile asjaosalistele.

Eestis tegutseb 2005. aastast Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, mis koondab ja arendab Eestis jätkusuutlikku ettevõtlust. Tänaseks on foorumis 62 liiget.

9 aastat Vastutustundliku Ettevõtluse Märgiseid
Kuld, hõbe ja pronks märgist ning sellega kaasnevat sertifikaati on jagatud 2008. aastast. Märgise saab ettevõte, kes täidab Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi ankeedi, mis põhineb General Reporting Inititative (GRI) koostatud ülemaailmsetel standarditel; ISO26000 sotsiaalse vastutuse põhiteemadel ja Eesti seadusandlusel eelnimetatud küsimustes.