Börsilt ettevõtte kasvuks kütust juurde

15.02.2017

Danske Bank hindab kõrgelt Tallinna börsi tegevust ja soovitab ettevõtete rahastamisel kaaluda alati erinevaid võimalusi.

21. sajandil pole börs ainult suurte ettevõtete jaoks.

Kui olete ambitsioonikas ettevõtja ja soovite ettevõtte kasvuks raha kaasata, vallutada välisturge, viia ettevõtte juhtimine uuele tasemele või osa ettevõttest maha müüa, võib börs olla üks variantidest.

Nasdaq Tallinna börs on käivitanud spetsiaalselt väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud First North turu, mis on justkui börsi light-versioon: tasud on madalamad ja nõuded leebemad, aga kõik börsiettevõtteks olemise hüved on olemas.

Kui soovite täpsemalt teada, mida börs saab Teie ettevõttele pakkuda, on Teil võimalik minna 9. märtsil kell 10 Nasdaq Tallinna börsi infohommikule (Tallinn, Tartu mnt 2, City Plaza 14. korrus). Lisaks saab kuulda Eesti tippnõustaja ülevaadet ettevõtte erinevatest rahastamisviisidest ja praeguse börsiettevõtte esindajat, kes räägib oma kogemusest ettevõtte börsile viimisel.

Osalemine on kõigile huvilistele tasuta. Tulenevalt sellest, et kohtade arv on piiratud, on osalemissoovist palutud teada anda 2. märtsiks aadressil tallinn at nasdaq dot com või telefonil 640 8800.