Privaatpangandus Finantseerimine Autoliising Tutvustus

Autoliising

Danske Bank keskendub eraisiku laenude väljastamisel privaatpanganduse klientidele.

Danske Banki abil saate endale kiiresti ja mugavalt soetada sobiva sõiduauto, väikebussi või kaubiku.

Liisida saab nii uut kui ka kasutatud sõidukit. Finantseerime sõidukeid, mille hind algab 5000 eurost ning mis ei ole liisingperioodi lõpuks vanemad kui 8 aastat, kulud võite jaotada ära kuni viie aasta peale.

Samuti saab meie vahendusel sõlmida vajalikud kasko- ning liikluskindlustuslepingud.

Kas valida kapitalirent, kasutusrent või auto järelmaks?

Kapitalirent on liisingu liik, mille puhul jagatakse sõiduki maksumus ning intress võrdseteks osamakseteks, mida tasute kokkulepitud perioodi jooksul. Pärast viimase osamakse tasumist saate sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral on sõidukile võimalik jätta ka jääkväärtus, mille tulemusena on kuumakse küll väiksem, kuid viimasele kuumaksele lisandub sõiduki jääkväärtuse summa. Kui sõiduk soetatakse eesmärgiga see liisingu abil välja osta, siis ongi kapitalirent või kapitalirent jäägiga selleks otstarbeks sobivaimad.

Kasutusrent on liisingu liik, mis annab võimaluse kasutada sõidukit kokkulepitud perioodi jooksul. Samas on liisingperioodi lõppedes võimalik sõiduk ka välja osta.

Auto järelmaks on kapitalirent, mida kasutatakse juhul, kui sõiduki hinnale ei lisandu käibemaksu st sõiduki müüjaks on eraisik või muu mittekäibemaksukohustuslane.

Sobivad tingimused saate leida liisingukalkulaatori abil.
 

-- BOXES END 2--