Privaatpangandus Finantseerimine Kodulaen Tutvustus

Kodulaen

Danske Bank keskendub eraisiku laenude väljastamisel privaatpanganduse klientidele.

Danske Banki Kodulaen on Teile abiks, kui soovite osta, ehitada või renoveerida kodu või suvilat.
Tänu Danske Banki gruppi kuulumise eelistele saame Teile pakkuda Kodulaen Plussi. Tavapärasest eluasemelaenust eristab Kodulaen Plussi soodsam intressimäär, sest laenu finantseerimisel kasutame Taanis levinud mudelit ehk pandikirjade emiteerimist.
Laenulepingu tingimustest, sh pandikirju puudutavatest selgitustest lugege täpsemalt siit.

Iga kodulaen on omamoodi ning palju on ka nüansse, millega tuleb arvestada. Danske Bankis selgitatakse Teile täpselt ja põhjalikult laenu saamise nõudeid ja võimalusi, laenu tingimusi ja laenu võtmisega kaasnevaid kohustusi. Räägime ka sellest, millised on omafinantseeringu kaasamise võimalused ning missugune tagasimakse graafik Teil tasuks valida.

Koostöös KredExiga pakume noortele peredele ning spetsialistidele, tagastatud eluruumides elavatele üürnikele, Kaitseväe või Kaitseliidu veteranidele ja energiatõhusa eluaseme omandajale või eluaseme energiatõhusaks rekonstrueerijale KredExi tagatisega kodulaenu. KredExi tagatis annab Teile laenu võtmiseks laiemad võimalused.

Danske Bank hoiatab, et iga laen on finantskohustus ning et krediidilepingust tulenevate kohustuste täitmata jätmisel võivad olla tõsised tagajärjed (näiteks vara sundmüük).

Enne laenulepingu sõlmimist kaaluge hoolega oma võimalusi ja vajadusi. Tutvuge tähelepanelikult laenu tingimustega ning küsige krediidiandjalt selgitusi.

Hoiatuste ja võimalike tagajärgedega saate lähemalt tutvuda siin.

Taotlemiseks küsige pakkumist

-- BOXES END 2--