logo

Viime sind maailma
või
toome maailma sinuni

Täna on vähe edukaid ettevõtteid, kes ei sooviks tegutseda rahvusvahelisel turul. Danske Bank on suurimaid panku siinses regioonis. Tänu sellele saame aidata piiriülestes tegemistes ka Sinu ettevõtet ja tuua maailma Sinuni.

Meie eesmärk on sinu ettevõtte konkurentsivõime ja jätkusuutlikkuse tagamine. Tundes turgu, ettevõtluse toimimist ja ettevõtlusmaastikku kui tervikut, teame, millised tegevused viivad sinu ettevõtet edasi. Tundes meie enda tooteid ja lahendusi, saame öelda, millised protsessid viivad sinu ettevõtet kõige efektiivsemalt eesmärkide suunas.

Loe lähemalt

Ettevõtte elutsükkel on sarnane inimese eluringile: selles on algus, kasv, küpsus ja vananemine. Igas faasis on sinu firmal omad põhivajadused ja väljakutsed. Kui keskendud oma põhivajaduste eest hoolitsemisele, kindlustad ettevõtte pideva edasiliikumise. Keskendudes sellele, mis leiab aset just praeguses etapis, tagad oma ettevõtte tervikliku arengu.

Loe lähemalt

Kas sinu ettevõtte sisemised protsessid on efektiivsemad kui sinu konkurentidel? Kuidas saaksid suurendada efektiivsust ilma raha kulutamata? Kas saaksid vabastada nii palju käibekapitali, et sa ei vajakski enam arvelduskrediiti? Meie saame panna sinu äri paremini toimima.

Loe lähemalt

Danske Bank grupil on kogemusi kaubanduse finantseerimisel üle kogu maailma. Meie pikaajalise kogemusega meeskond aitab Sinu ettevõttel maandada riske nii tehingute rahastamisel kui ka asjaajamisel.

Loe lähemalt

Kui avad meie pangas oma ettevõtte konto, saad lihtsasti arveldada kõigis Läänemere riikides. Saad ühest kohast juhtida eri riikides asuvate firmade tegevust ning näed, mis ühes või teises ettevõttes toimub.

Loe lähemalt

Danske Bank grupi analüütikute meeskond on üks suuremaid Põhjamaades. Kasutame meie ekspertide loodud majandusülevaateid, analüüse ja prognoose ka Eesti klientide nõustamiseks.

Loe lähemalt

Väikeettevõtja oluliseks väljakutseks on lükata oma ärile hoogu juurde, aga nii, et kulud ei kasvaks üle pea ja igapäevane asjaajamine kulgeks võimalikult sujuvalt. Ning lisaks sellele jääks aega tegeleda ka ärivõimaluste kasvatamise ja kasumlikkuse suurendamisega.

Loe lähemalt

Danske Bank oskab ja suudab sinu tänastest finantsvõimalustest uusi väärtusi luua. Ettevõtete omanikele ja juhtidele pakume Privaatpanganduse teenust, et asjatundliku ja personaalse lahenduse leiaksid ka kõik isiklikud finantsküsimused. Alates finantseerimisotsustest kuni investeerimisnõustamiseni.

Loe lähemalt

Helista või kirjuta ja räägime lähemalt, kuidas saame sinu ettevõttele kasulik olla.